Koordynator ds. Pielęgniarstwa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie Zespołem Pielęgniarek w Centrum Medycznym
  • zarządzanie grafikami oraz czasem pracy podległego personelu
  • współpraca z Kierownikiem Centrum Medycznego nad przestrzeganiem standardów medycznych, jakością udzielanych świadczeń, stanem sanitarno-epidemiologicznym placówki
  • sporządzanie zamówień na sprzęt laboratoryjny, jednorazowe materiały medyczne, leki i szczepionki oraz rozliczanie faktur
  • udział w rekrutacjach
  • współpraca z lekarzami
  • profesjonalna opieka medyczna nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
Nasze wymagania
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
  • wykształcenie: licencjat pielęgniarstwa/ magister pielęgniarstwa
  • aktywne prawo wykonywania zawodu
  • kurs EKG i szczepień
  • preferowane minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem pielęgniarskim
To oferujemy
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk,
  • Umowa o pracę,
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego,
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta,
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO),
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych.
Nie czekaj i zgłoś się już dziś