Koordynator ds. realizacji usług opiekuńczych

Aktualizacja: 12 dni temu

Aktualnie poszukujemy pracownika do naszego największego obszaru działalności - Działu usług opiekuńczych na stanowisko:

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi programów Word i Excel oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji zespołem zadaniowym

Obowiązki:
  • pozyskiwanie opiekunów środowiskowych do realizacji usług opiekuńczych na terenie Gdańska
  • monitorowanie jakości realizowanych usług opiekuńczych i terminowego ich dostarczania
  • przydzielanie zadań na realizację usług opiekuńczych, organizowanie zastępstw
  • organizowanie szkoleń wewnętrznych dla opiekunów środowiskowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • przygotowywanie comiesięcznych sprawozdań z zakresu realizacji usług opiekuńczych

Oferujemy:
  • umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premie)
  • stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę
  • dynamiczną pracę z wieloma wyzwaniami oraz szansę rozwoju zawodowego

  CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: d...@wp.pl Wyświetl e-mail z dopiskiem koordynator ds. realizacji usług opiekuńczych w temacie e-maila.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Gdańska Spółdzielnia Socjalna
Adres
Gdańsk
ul. Solec 4
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 2 dni (do 21.12.2018)
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
2 500
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Solec 4
d...@wp.pl Wyświetl e-mail
NIP
584-271-69-19
  • Numer ogłoszenia: 60590848
  • Data wyróżnienia: 6 grudnia 2018
  • Data wprowadzenia: 25 lipca 2017
  • Aktualizacja: 21 grudnia 2017
  • Wyświetleń: 2 294
  • Wyświetleń na liście: 74 144