Koordynator prac montażowych i budowlanych

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma  Szach-Mat jest znanym i cenionym na lokalnym trójmiejskim rynku producentem okien i drzwi oraz firmą budowlaną. Nasza historia to ponad 20 lat intensywnego rozwoju. Zespół SM to ludzie młodzi duchem, pełni energii i otwarci na nowe wyzwania, dla których praca to coś więcej niż wykonywanie codziennych obowiązków. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora prac budowlanych.

Obowiązki:
  • Planowanie, rozdzielanie i kontrola wszystkich  prac montażowych i budowlanych  zgodnie z polityką firmy oraz harmonogramem prac,
  • Współpraca z dz. Handlowym w zakresie pomiarów i szkoleń dla dz. Handlowego
  • Rozliczanie codzienne pracowników budowlanych ,
  • Sporządzanie ofert, kosztorysów dla dz. handlowego,
  • Utrzymywanie ścisłej współpracy z działam  sprzedaży i logistyki,
Jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i znasz branżę stolarki otworowej oraz w prowadzeniu remontów budowlanych,
  • Masz zdolności analityczne,
  • Jesteś osobą energiczną, lubiącą angażować się w to co robisz całym sercem,
  • Nastawiasz się na rozwiązania zamiast wyszukiwać problemy,
  • Jesteś odpowiedzialny, dokładny, samodzielny i kreatywny,
  • Szybko uczysz się nowych rzeczy a przyswajanie wiedzy technicznej nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • Dobrze obsługujesz Microsoft Office (Excel, Word),
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
To dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w wygodnym i nowoczesnym miejscu, z dobrze wyposażonym zapleczem socjalnym,
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje z kolegami i szefostwem,
  • Szereg szkoleń,
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy.

  Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: r...@szach... Wyświetl e-mail
W tytule maila proszę wpisać np. „Koordynator d/s budowlanych  - Imię i Nazwisko". Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 500... Wyświetl numer w godz. od 8.00 do 18.00.
oraz w  soboty od godz. 9-13.00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk  Jasień
Kartuska 354
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Budownictwo,
Kontrola jakości
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 61462487
  • Data wyróżnienia: 25 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 27 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 10 sierpnia 2018
  • Wyświetleń: 973
  • Wyświetleń na liście: 72 004