Koordynator Pracowników Tymczasowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
Wsparcie administracyjne,
Hr
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 18 dni temu | Nr ref: PDA/10/20

Biuro Rekrutacji Personelu Actio HR Sp. z o.o., świadczące usługi w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej poszukuje współpracownika / współpracowniczki na stanowisko: KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Miejsce pracy: Gdańsk
nr ref. PDA/10/20

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, innowacyjności, zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • umiejętności sprawnego korzystania z pakietu Microsoft Office,
  • empatii i asertywności.
Podstawowe obowiązki:
  • grafikowanie większej grupy pracowników tymczasowych,
  • opieka nad klientami i pracownikami,
  • bieżące prace administracyjne, typu przygotowywanie i przedłużanie umów o pracę, zleceń.
Zapewniamy:
  • formę zatrudnienia w zależności od obopólnych ustaleń,
  • merytoryczne wsparcie zespołu,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • bardzo dużą swobodę działania.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

    1.  obowiązkowo
    „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   (CV) w procesie   rekrutacyjnym PDA/10/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2.

    2. dobrowolnie
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska.

    Agencja Zatrudnienia nr 10554.

    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 63785390
    • Data wyróżnienia: 30 września 2020
    • Data wprowadzenia: 30 września 2020
    • Aktualizacja: 5 października 2020
    • Wyświetleń: 1 330
    • Wyświetleń na liście: 26 458