Majster budowy (roboty elewacyjne)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7500 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Trójmiasto
Majster budowlany (roboty elewacyjne)
Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?
  • Codzienny rozdział prac podległym pracownikom,
  • Kontrola zgodności prowadzonych prac z dokumentacją techniczną,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP,
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi,
  • Organizacja zaplecza budowy,
  • Rozliczanie dostarczonych na budowę materiałów oraz sprzętu budowlanego.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( elewacje wentylowane i lekko-mokre etics) lub doświadczenie w koordynacji prac na budowie
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Znajomość przepisów i zasad BHP w szczególności w zakresie dotyczącym. wykonywanych prac (elewacje)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana chodź niekonieczna znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego
  • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania.
W zamian oferujemy:
·        Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie działającej firmie na dużych budowach
·        Pracę na różnorodnych ambitnych projektach z dużą samodzielnością
·        Stałą całoroczną współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
·        Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
·        Zakwaterowanie – w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania
·        Atrakcyjne wynagrodzenie (zadzwoń i zapytaj o widełki)

Informacje o firmie:
Firma budowlana z siedzibą w Dąbrowa k. Banina specjalizująca się w wykonywaniu elewacji wentylowanych oraz Etics. www.apvision.pl Lokalizacja budów: województwo pomorskie
Informacje o firmie

Firma budowlana z siedzibą w Dąbrowie k. Banina specjalizująca się w wykonywaniu elewacji wentylowanych oraz BSO ( lekko-mokra)

www.apvision.pl
Lokalizacja budów: województwo pomorskie

Aktualizacja: 19.06.2023