Koordynator Projektów Zagranicznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Agencje pracy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Agencja Recrew HR poszukuje osób, na stanowisko:

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty/-a na ludzi, i masz świetną organizację pracy własnej i innych, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami spółki
- Aktywny udział w spotkaniach z nowymi jak i obecnymi klientami firmy
- Koordynowanie Pracowników na projektach w Szwecji i Norwegii (organizacja transportu pracowników, zakwaterowanie, dbanie o odpowiednią motywację)
- Administracja związana z projektami zagranicznymi (dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, rejestracja pracowników, zarządzanie rotacją pracowników)
- Nadzór nad realizacją aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych
- Realizacja założeń budżetowych
- Ustalanie priorytetów zadań

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
- Zorientowanie na wynik
- Dobra znajomość języka angielskiego, którą aktywnie wykorzystasz podczas spotkań i rozmów z Klientami
- Umiejętność pracy pod presją czasu, określania priorytetów
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
- Prywatne ubezpieczenie na życie
- Prywatną opiekę medyczną
- Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
- Dużą swoboda w realizacji zadań
- Przyjazną atmosferę w pracy z grupą zgranych ludzi
- Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres  [ukryte]  w tytule wpisując nr ref. KOORDYNATOR/PZ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16818.

Aktualizacja: 25.07.2023