Ogłoszenie nieaktualne

Koordynator remontów

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Dynamicznie rozwijająca się firma IN SPIRIO, zajmująca się inwestowaniem w nieruchomości, ich obrotem i wykańczaniem wnętrz, poszukuje koordynatora remontów do pracy na terenie Trójmiasta i okolic.

Obowiązki:
  • Nadzór nad pracami remontowo-wykończeniowymi - koordynacja prac zgodnie z etapami
  • Wybór i zakontraktowanie ekipy remontowej
  • Współpraca z działem projektowym, ekipą remontową, klientem i przekazywanie ustaleń
  • Pełnienie roli pierwszej linii kontaktu z ekipą remontową
  • Nadzorowanie budżetu projektowego
  • Odbiór mieszkania po remoncie
  • Komunikacja z urzędami, administracją i specjalistami (np. w celu uzyskania opinii kominiarskiej)

Wymagania:
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do skutecznej współpracy z różnymi interesariuszami, w tym: ekipami remontowymi, klientami, projektantami, urzędami i administracją osiedli
  • Umiejętność planowania i samoorganizacji pracy
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu wykończenia wnętrz
  • Sprawna obsługa narzędzi i dokumentów Google
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane zainteresowanie rynkiem nieruchomości / flipowaniem
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub b2b
  • wynagrodzenie prowizyjne od zrealizowanego projektu
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w trybie hybrydowym (zdalnie/w biurze/w terenie)
CV (podpisane imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku) wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: [ukryte] do 31 czerwca 2023 r. W tytule maila prosimy wpisać „Rekrutacja Koordynator remontów”.

Informacje o firmie
W IN SPIRIO zajmujemy się kompleksowo całym procesem inwestycyjnym, dopasowując wnętrza do potrzeb i gustu klienta docelowego, jednocześnie pracując nad zwiększaniem ich wartości rynkowej. Skupiamy się na pomnażaniu kapitału własnego oraz inwestorów, realizując inwestycje na rynku pierwotnym i wtórnym, a oprócz tego oferujemy szereg innych usług związanych z obrotem nieruchomościami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65343424
  • Data wprowadzenia: 07.06.2023
  • Aktualizacja: 14.06.2023