Koordynator Serwisu Klimatyzacji

Branża / kategoria
Kadry / hr,
Budownictwo,
Naprawa / serwis / usługi

Aktualizacja: 17 dni temu

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania grupą serwisantów
  • Umiejętność w prowadzeniu procesu serwisu w zakresie  HVAC
  • Rozwiązywanie problemów serwisowych i radzenie sobie w stresujących sytuacjach
  • Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z umów serwisowych
  • Protokołowanie i raportowanie wykonanych prac
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia budowlane kierunkowe będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych
  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami realizującymi zadanie
  • Wykonanie dokumentacji protokolarnej
  • Planowanie i kontrola realizacji zleceń od klientów oraz ich rozliczanie
  • Przekazywanie zleceń technikom i wyjaśnianie związanych z nimi kwestii technicznych
  • Optymalizacja czasów pracy techników
  • Kontrolowanie przeprowadzonych serwisów
  • Zamawianie i zakupy części zamiennych na ryku lokalnym
  • Rozpatrywanie reklamacji

Oferujemy:

Oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Ogłoszenie podstawowe
Termika Sp. z o.o.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 75 dni (do 23.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63335750
  • Data wyróżnienia: 23 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 marca 2020
  • Aktualizacja: 9 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 196
  • Wyświetleń na liście: 4 947
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku