Koordynator w podmiocie leczniczym

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Przychodnia Rogowscy w Tczewie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR W PODMIOCIE LECZNICZYM

Gwarantujemy:
  • indywidualne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz wsparcie pracodawcy
  • pracę w środowisku ludzi lubiących swoją pracę

Twoje obowiązki:
  • zapewnienie wysokiego poziomu realizacji usług w dziale poprzez monitorowanie, ocenę
    i analizę jakości świadczonych usług, podejmowanie działań korygujących i naprawczych, proponowanie nowych rozwiązań na rzecz usprawniania jakości  usług
  • organizacja pracy zespołu (nadzór nad realizacją zadań, motywowanie, egzekwowanie, zarządzanie czasem pracy i podejmowanie działań w zakresie rozwoju podległego zespołu)
  • dbałość o infrastrukturę działu, w tym o wyposażenie oraz stan pomieszczeń,
    w szczególności poprzez monitorowanie stanu eksploatacji sprzętu medycznego oraz zgłaszanie konieczności napraw
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku przychodni na rynku lokalnym
Oczekujemy:
  • min. 3-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku  w podmiocie leczniczym (wymóg konieczny)
  • orientacji na osiąganie postawionych celów i samodzielności w realizacji zadań
  • umiejętności budowania trwałych i etycznych relacji biznesowych
  • inicjatywy i zaangażowania w realizacji codziennych działań
Mile widziane:
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem udzielania świadczeń zdrowotnych
Termin rozpoczęcia: zgodny z dyspozycyjnością

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] bądź kontakt telefoniczny [ukryte]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRZCYHODNIA ROGOWSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Tczewie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję - zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.). Jeśli chciałaby Pani/Pan, abyśmy wykorzystali przesłane przez Panią/Pana zgłoszenie rekrutacyjne również w naszych przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez PRZCYHODNIA ROGOWSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Tczewie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64894332
  • Data wyróżnienia: 28.06.2022
  • Data wprowadzenia: 28.06.2022