Ogłoszenie nieaktualne

Koordynator_ka marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista

Poszukiwacze Przygód to gdański organizator tematycznych obozów i zimowisk, działający na rynku od 21 lat. Każdego roku wakacje i ferie spędza z nami 7 000 dzieci i młodzieży. Jesteśmy jedną z największych firm w naszej branży, ale wciąż mamy duże plany i spore ambicje. A na co dzień pracujemy, żeby zapewnić naszym uczestnikom wakacyjną energię i oddech od codzienności.
W gdańskim biurze Poszukiwaczy na ul. Planetarnej pracuje kilkanaście niesamowitych osób, z którymi łatwo złapiesz dobry kontakt. Są u nas fani i fanki kolarskich maratonów, gier planszowych, RPG i piesków corgi. Wychodzimy razem na piwo, jeździmy w góry i plotkujemy w kuchni.
Dlatego do naszego zespołu poszukujemy osoby pełnej dobrej energii, lubiącej ludzi, gotowej na nowe wyzwania i twórczej. Jeżeli ten opis pasuje do Ciebie – zapraszamy!

TWOJE ZADANIA
  • performance marketing – planowanie i ustawianie reklam w Meta Ads oraz Google Ads, określanie KPI, ocena wyników, rozliczanie budżetu
  • analiza danych i wyciąganie wniosków – które działania się sprawdzają? co możemy jeszcze poprawić? co w Analytics piszczy?
  • opieka nad brandingiem Poszukiwaczy Przygód – chcemy mieć pewność, że zwracamy się do naszych klientów, uczestników i kadry spójnym językiem
  • współtworzenie, wdrażanie i ewaluacja strategii marketingowej
  • koordynacja prac nad katalogiem ofertowym
  • rekrutacja, kontakt i rozliczenia z podwykonawcami – drukarniami, fotografami, opiekunami stron w social media czy naszym web deweloperem
SZUKAMY CIEBIE, JEŻELI
  • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • znasz się na performance marketingu i analityce – poszukujemy osoby, która będzie zarządzała naszymi Meta Ads i Google Ads oraz wyciągała wnioski z Google Analytics
  • jesteś osobą kreatywną, otwartą na zmiany, innowacyjną i chętną do działania w swobodnej, twórczej atmosferze;
  • potrafisz organizować sobie pracę i zarządzać czasem – nie jesteśmy firmą, która analizuje ruchy myszki na twoim ekranie!
  • plusem będzie choćby podstawowa znajomość programów graficznych lub doświadczenie w zamawianiu materiałów brandingowych i marketingowych, akcydensów czy gadżetów reklamowych
  • dużym plusem będzie znajomość naszej branży, czyli turystyki młodzieżowej – a jeszcze większym znajomość naszych obozów!
CO OFERUJEMY
  • umowę o pracę lub umowę B2B w zależności od twoich preferencji
  • możesz pracować w zadaniowym trybie pracy – decyzja należy do ciebie
  • każdego roku po zakończeniu wakacji czeka cię przyjemna premia, zależna od tegorocznego wyniku sprzedaży oraz realizacji wspólnie z tobą wyznaczonych celów
  • zapewniamy aktualizowanie twojej wiedzy marketingowej – budżet szkoleniowy i wspólne wyjazdy na konferencje, na przykład I Love Marketing
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w PZU oraz możliwość wykupienia abonamentu sportowego PZU Sport
  • wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • praca nad obozami dla dzieci i młodzieży to nie produkowanie śrubek – pracując z nami poznasz najnowsze gry planszowe, złapiesz kontakt z pasjonatami i przetestujesz obozowe atrakcje
  • byłoby szkoda, gdyby te wszystkie atrakcje dla dzieci i młodzieży marnowały się poza wakacjami w naszym magazynie. Chcesz zabrać do domu Nintendo Switch? Jasne, wystarczy dla wszystkich, tylko oddaj przed rozpoczęciem wakacji!
Jeżeli już czujesz się częścią ekipy Poszukiwaczy Przygód, wyślij CV wraz z krótką notką o sobie na adres [ukryte] . Obiecujemy, że odezwiemy się do każdego kandydata. Na zgłoszenia czekamy do 25.06.2023.
Do usłyszenia!