Supervisor sklepu Rock Shop w Hard Rock Cafe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 4800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Hard Rock Cafe w Gdańsku do swojego sklepu Rock Shop, poszukuje kandydatów na stanowisko Supervisor Retailu (Kierownik/-czka Sklepu)

O nas
Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50. lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie ponad 230 lokalizacji, w tym restauracje, sklepy, hotele oraz kasyna działające w ponad 60 krajach.
Hard Rock Cafe w Gdańsku położony jest w samym sercu turystycznej części miasta, kilka kroków od Fontanny Neptuna. Jesteśmy idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Cała nasza ekipa, od managerów, przez kucharzy, kelnerów, barmanów aż po sprzedawców w naszym Rock Shopie tworzy atmosferę, która na długo zostaje w pamięci.

Co oferujemy?
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • bonus kwartalny uzależniony od wyników sprzedażowych;
  • zniżki w sieci Hard Rock Cafe na całym świecie;
  • pracę zmianową, 8-9h dziennie, 5 dni w tygodniu;
  • przyjazną atmosferę;
  • szeroki pakiet szkoleń, wraz z pełnym szkoleniem przygotowawczym;
  • możliwości rozwoju i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do pakietu Multisport.
Czego oczekujemy?
  • minimum półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży Retail (kierownik sklepu, kierownik działu, manager sklepu);
  • chęci nauki i rozwoju oraz pozytywnego nastawienia,
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • dobrej znajomość języka angielskiego;
Obowiązki:
  • praca zgodnie ze standardami i zasadami wewnętrznymi Hard Rock Cafe;
  • utrzymywanie i dostosowywanie wizualne RS do standardów marki;
  • identyfikacja możliwości sprzedaży związanej z lokalizacją oraz śledzenie trendów produktowych;
  • przygotowanie dostaw i dbanie o prawidłowe stany magazynowe, przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • motywowanie pracowników (konkursy sprzedażowe, angażowanie w różne aktywacje);
  • wsparcie przy tworzeniu corocznego budżetu;
Brzmi jak oferta dla Ciebie? Aplikuj przez link do formularza.

Aktualizacja: 04.08.2023