Kosmetolog

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Medycyna / Weterynaria,
Uroda / Rekreacja,
Zdrowie / Uroda
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Gdańsku (Wrzeszcz, Browar Gdański) poszukuje do pracy kosmetologa.

Wymagania:
- wykształcenie – kosmetolog (minimalnie licencjat),
- doświadczenie w pracy z urządzeniami medycznymi - lasery, RF mikroigłowa, zabiegi na ciało, oczyszczanie wodorowe, karboksyterapia (mile widziana znajomość urządzeń firmy Biotec),
- umiejętność samodzielnego diagnozowania skóry i jej problemów oraz wyznaczania planów terapeutycznych w oparciu o zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i medycyny estetycznej,
- miłe usposobienie, umiejętność łatwego nawiązywania relacji, otwartość na ludzi i nowe doświadczenia,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- chęć dokształcania i ciągłego rozwoju.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało,
- obsługa urządzeń medycznych - lasery, RF mikroigłowa, kriolipoliza, mikronakłuwanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, oczyszczanie wodorowe, modelowanie ciała
- doradztwo i sprzedaż kosmetyków profesjonalnych.

W zamian oferujemy:
- pracę w rozwojowym, perspektywicznym miejscu,
- pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze,
- stabilne warunki pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny (% od każdego wykonanego zabiegu),
- szkolenia specjalistyczne i z zakresu obsługi Pacjenta/Klienta.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swoich aplikacji na adres mailowy m...@yahoo... Wyświetl e-mail . Skontaktuję się z wybranymi kandydatkami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62816355
  • Data wyróżnienia: 25 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 25 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 25 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 583
  • Wyświetleń na liście: 16 397