Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kosmetyczka / manicurzystka / stylistyka rzęs / kosmetolog / stylistka paznokci

Branża / kategoria
Uroda / Sport / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny, Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / Staż
Wymiar pracy
Cały etat, Staż/Praktyka
Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zdolnośći interpersonalne,
  • miłe usposobienie, serdeczność i empatia,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Chęć do pracy,
  • Umiejętność budowania długofalowej relacji z Klientem,
  • Mile widziana studentka lub osoba zarejestriwana w urzędzie pracy w Gdyni (podać taką informację w mailu),
  • Zapraszamy również osoby BEZ DOŚWUADCZENIA (możliwość doszkolenia) wystarczy chęci do pracy :)

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych – również na nowoczesnych urządzeniach,
  • Obsługa klientów z uśmiechem na twarzy,
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pewną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy.

CV ze zdjęciem i krótkim opisem o sobie prosimy wysyłać na adres i...@gmail... Wyświetl e-mail

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."