Krawcowa w salonie sukien ślubnych

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukasz dodatkowej pracy? Nie możesz pracować w pełnym wymiarze?
Jesteś pełną pozytywnej energii osobą?
Napisz do nas!
Dołącz i stań się częścią rozwijającego się Salonu Sukien Ślubnych w Gdańsku.

Wymagania:
- doświadczenie w zakresie poprawek sukien wieczorowych/ ślubnych,
- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- kreatywność,
- wysoka kultura osobista ,
- wysoka motywacja do podjęcia pracy,
- odpowiedzialność i uczciwość.

Obowiązki:
- realizacja poprawek w zakresie sukien ślubnych oraz wieczorowych,
- prace krawieckie w pełnym zakresie.

Oferujemy:
- miłą atmosferę w rozwijającym się salonie sukien ślubnym,
- możliwość rozwoju.

Napisz do nas już dziś i umów się na rozmowę!

Informacje o firmie
Rozwijający się salon sukien ślubnych w Gdańsku.
Salon sukien ślubnych La Deneli w Gdańsku.
W asortymencie suknie ślubne, suknie wieczorowe, dodatki.
Każda przyszła panna młoda poczuje się u nas wyjątkowo.
Suknie ślubne szyte ręcznie w Polsce.
Wyjątkowa jakość, styl i wdzięk to właśnie salon mody ślubnej La Deneli.
Jedyne takie miejsce w Trójmieście.
Więcej informacji na naszej stronie oraz mediach społecznościowych.

Aktualizacja: 18.03.2023