Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa Kadrowa

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków
  • dekretacja dokumentów
  • bieżąca kontrola finansowo - księgowa
  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • przeprowadzanie okresowej kontroli kont
  • tworzenie umów pracowniczych
  • wyliczanie wynagrodzeń
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • tworzenie dokumentacji na potrzeby urzędów
  • tworzenie analiz i wyliczeń
  • realizacja szkoleń dla pracowników
  • pilnowanie aktualnych badań lekarskich pracowników
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (wskazana rachunkowość)
  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych
  • dobra znajomość obsługi komputerowych programów finansowo-księgowych
  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i nauki
  • praca w godzinach 8-16 lub 7-15 (do wyboru Kandydata)
Informacje o firmie
O nas

IOC sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku oferując szereg rozwiązań i produktów dla branży kosmetycznej i spożywczej.

IOC to specjaliści z długoletnim doświadczeniem w dziedzinach: biotechnologii, technologii produkcji, technologii żywności, biofizyki, kosmetologii, grafiki komputerowej, informatyki oraz marketingu i sprzedaży.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety oraz kosmetyków.

Współpracujemy na zasadzie realizacji całości projektu, bądź też realizujemy wybrane przez Klienta etapy, związane z wdrożeniem gotowego produktu na rynek polski lub zagraniczny.
IOC sp. z o.o. spełnia warunki organizacyjne, wyposażeniowe i personalne z zachowaniem wszelkich wymogów i wypełnieniem obowiązków wytwórcy przewidzianych prawem.
Dynamiczny rozwój spółki pozwolił nam w 2012 roku poszerzyć swoją ofertę o kolejne sektory rynku.

W roku 2012 uzyskaliśmy wyłączność na dystrybucję produktu NatiCol® wytwarzanego przez francuską grupę kapitałową Weishardt Group. Weishardt został założony przez Conrada Weishardta w 1839r. Dzisiaj generuje ponad 80 mln euro obrotu oraz zatrudnia przeszło 450 osób w 4 zakładach produkcyjnych.

www.producentkosmetykow.pl

Aktualizacja: 03.02.2023