Księgowa/ Księgowy KH

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu

Zakres obowiązków
  • samodzielna opieka merytoryczna nad księgami klientów,
  • prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość) - księgowanie,
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji (ŚT, VAT, rezerwy, zaliczki),
  • sporządzanie zestawień i raportów
  • bieżąca współpraca z klientami biura,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych okresowych i rocznych.

Od kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności ewidencji zdarzeń gospodarczych w księgach i/lub rejestrach,
  • umiejętności sprawnego i rzeczowego poruszania się w obrębie:
    - ustawy o podatku od osób prawnych i fizycznych
    - ustawy o podatku od towarów i usług
    - ustaw o rachunkowości i ordynacji podatkowej,
  • umiejętności sporządzania raportów okresowych i rocznych,
  • umiejętności swobodnej pracy z programami księgowymi oraz analitycznymi (np. Excel)
  • co najmniej dobrej znajomości programu Optima, lub chęci do szybkiej nauki jego obsługi
  • znajomości zagadnień poprawnej obsługi gospodarki magazynowej.

Oferujemy
  • stałe i stabilne zatrudnienie, nastawione na długoterminową współpracę
  • możliwość pracy w pełnym zakresie zagadnień merytorycznych
  • możliwość indywidualnego rozwoju pracownika (szkolenia, dofinasowania kursów)

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium

Tax Free

k...@free-... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Bolesława Chrobrego 79c
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Bolesława Chrobrego 79C
NIP
8291645696
free-tax.pl
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 11 dni (do 20.05.2021)
  • Numer ogłoszenia: 62085419
  • Data wyróżnienia: 5 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 28 listopada 2018
  • Aktualizacja: 2 maja 2021
  • Wyświetleń: 3 925
  • Wyświetleń na liście: 160 149