Księgowa (staż)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Księgowa, pomoc księgowej lub płatny staż
Opis stanowiska:
  • Praca lub staż dla księgowej w biurze rachunkowym (może być w trakcie studiów rachunkowości );
  • Mile widziana znajomość programu symfonia FK, FAKT – choć to nie warunek
Oczekujemy:
  • Chęci do pracy i zaangażowania ;
  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole;
  • kreatywności, zdyscyplinowania, punktualności;
Oferujemy:
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę;
  • wynagrodzenie w zależności od wykonywanych obowiązków oraz wymiaru etatu;
  • praca w zgranym zespole, miłej atmosferze, w centrum Gdyni
Zgłoszenia CV, list motywacyjny na adres [ukryte]
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada profilowi stanowiska.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Accounting Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie o ochronie danych)..
Informujemy, że Administratorem danych jest  Accounting Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Podolskiej 16/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63199477
  • Data wyróżnienia: 24 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 24 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 564
  • Wyświetleń na liście: 7 252