Księgowa - Trójmiejski Holding Restauracyjny

Ogłoszenie premium
Gdynia Śródmieście księgowa - Trójmiejski Holding Restauracyjny Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość,
Kadry
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Gdynia (centrum) - Trójmiejski Holding Restauracyjny
Opis stanowiska:
poszukujemy ambitnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Młodszej Księgowej. Jeśli jesteś osobą skrupulatną, lubisz pracę z liczbami i chcesz rozwijać się w dziedzinie finansów, ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.
  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów finansowych.
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przepływu informacji finansowych.
Wymagania:
  • znajomość systemu księgowego COMARCH ERP OPTIMA
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie.
  • Min roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Benefity pracownicze, w tym pakiet medyczny i kartę sportową.
Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 22.07.2024. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez [Nazwa Firmy] zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 08.07.2024

Aktualizacja: 19.07.2024