Księgowa/Księgowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków:
  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów
  • ewidencjonowanie dokumentów, kontrola prawidłowości zapisów księgowych
    i ustalanie sald kont księgowych
  • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych dokumentujących wydatkowanie dotacji budżetowych
  • monitorowanie i raportowanie dotyczące wykonania dotacji budżetowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub minimum średnie kierunkowe, uzupełnione kursami księgowymi
  • preferowane (choć nie jest konieczne) doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym w organizacji non-profit, biurze rachunkowym lub spółce o profilu usługowym
  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • zdolność do analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i proaktywność w działaniu
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 35 godz. tygodniowo/1 etat
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • elastyczny czas pracy;
  • dobrą kawę;
  • możliwości szkolenia się.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: p...@pfsg.pl Wyświetl e-mail
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Pomorska Federacja Sportu jest prawdopodobnie największą organizacją sportową na Pomorzu. Zajmujemy się organizacją szkolenia sportowego dzieci i młodzieży. Prowadzimy także usługi księgowe dla organizacji pozarządowych.
Więcej informacji na nasz temat możesz znaleźć także na: www.pfsg.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63075940
  • Data wprowadzenia: 3 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 4 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 886
  • Wyświetleń na liście: 6 488