Ogłoszenie nieaktualne

Księgowy (K/M)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Weryfikowanie, dekretowanie i terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu,
  • Udział w rozliczaniu podatków (VAT, CIT) oraz sporządzaniu deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów,
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków, wyników,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Bieżąca analiza kont księgowych,
WYMAGANIA:
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse i ekonomia,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Samodzielności, systematyczności, skrupulatności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze,
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników.
Dołącz do nas!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
[ukryte]
W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.
Informacje o firmie
Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Jesteśmy także firmą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz instalacji grzewczych popartym wieloma obiektami referencyjnym zatem proponujemy swoim Klientom kompleksową realizację inwestycji.

Aktualizacja: 19.06.2023