Księgowa/y ds. księgowości uproszczonej

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: KSIEG/01

Kancelaria Podatkowo-Księgowa LemonTax poszukuje do swojego zespołu ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Księgowej lub Księgowego ds. obsługi księgowości uproszczonej (Księga Przychodów i Rozchodów / Ewidencja Ryczałtu).

Twój podstawowy zakres obowiązków
  • księgowanie dokumentów i wsparcie we wszelkich procesach księgowych (KPIR, Ryczałt)
  • uzgadnianie, analiza, weryfikacja zapisów księgowych
  • udział w procesach zamknięcia miesiąca/roku
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • udział w analizowaniu miesięcznych wyników
  • kontakt z urzędami i klientami
Nasze wymagania
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy księgowego w biurze rachunkowym w tym min. 1 rok na samodzielnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość przepisów z zakresu podatków osób fizycznych
  • wiedza z zakresu PIT, VAT, ZUS
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętności analityczne
Mile widziane
  • znajomość programów z grupy Comarch w szczególności Comarch Optima
  • znajomość aplikacji SaldeoSmart
  • znajomość ustawy o rachunkowości i doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • znajomość języka angielskiego lub innego obcego
Warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe od 6500 zł brutto do 8500 zł brutto
  • system premiowy dający realny wpływ na wysokość osiąganych dochodów
  • karta MultiSport
  • w pełni wyposażone, klimatyzowane biuro
Dodatkowo oferujemy
  • kameralną i przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach
  • wyznajemy zasadę work-life balance!
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju w ramach organizacji
Informacje o firmie

LemonTax to nowoczesna Kancelaria Podatkowo-Księgowa. Nie jesteśmy dużą organizacją jednak prężnie się rozwijamy. Choć z roku na rok stajemy się coraz więksi to zdecydowanie nie chcemy zgubić charakteru małej, rodzinnej firmy, w której każdy pracownik jest tak samo ważny!

Stawiamy na budowanie relacji i proaktywne działanie. Nasz zespół wykorzystuje nowoczesne narzędzia pracy oraz najnowsze rozwiązania techniczne z zakresu automatyzacji i robotyzacji. Dzięki otwartości na technologie możemy zapewnić  pracownikom satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz komfortowe warunki pracy oparte na zasadzie work-life balance.

Aktualizacja: 09.05.2023