Księgowa(y) Kasjer

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

W związku z rozwojem firmy Peugeot INTERVAPO Sp. z o.o. w Gdańsku zatrudni na stanowisko Księgowa(y)- kasjer
Obowiązki:
  • Obsługa kasy w tym wpłaty i wypłaty gotówkowe, obsługa terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej
  • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Bieżąca analiza kont księgowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur i wynagrodzeń, wprowadzanie przelewów bankowych
Oczekujemy:
  • Dokładności samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia
  • Obsługa komputera i programów pakietu Office
  • Dobrej organizacji pracy
  • Zdolności pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Nowoczesne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64522570
  • Data wyróżnienia: 25.10.2021
  • Data wprowadzenia: 12.10.2021
  • Aktualizacja: 25.10.2021