Księgowa/y

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukuję Kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y
Miejsce pracy: Chwaszczyno

Obowiązki:
  • księgowanie transakcji
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych (przygotowywanie deklaracji VAT oraz PIT)
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i zamknięcie roku księgowego
  • współpraca z US, ZUS, GUS oraz firmami leasingowymi
Wymagamy:
  • Min. 3 letniego doświadczenia zawodowego
  • Znajomości aktualnych przepisów prawa podatkowego i przepisów WDT
  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od pon do pt w godzinach 8.00-16.00
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
Prześlij swoje CV na adres : [ukryte] wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63844189
  • Data wyróżnienia: 28 października 2020
  • Data wprowadzenia: 22 października 2020
  • Aktualizacja: 26 października 2020
  • Wyświetleń: 359
  • Wyświetleń na liście: 8 464