Księgowa/y

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Energetyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: FFC/41/10/2020

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.
Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

stanowisko: KSIĘGOWY/A
miejsce pracy: zdalnie / Gdańsk

TWOJE ZADANIA:
  • weryfikację dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
  • sporządzanie deklaracji dla GUS oraz NBP
  • obsługę płatności bankowych, księgowanie wyciągów bankowych oraz księgowanie dokumentów kosztowych i magazynowych
  • prowadzenie ewidencji w zakresie środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz naliczanie amortyzacji dla poszczególnych grup rodzajowych posiadanego majątku trwałego
  • prowadzenie rachunkowości umów leasingu zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • analizę i uzgadnianie kont księgowych
  • współpracę z kadrą zrządzającą, audytorami oraz klientem wewnętrznym

NASZE OCZEKIWANIA:
  • min. 5-letnie  doświadczenie w obszarze księgowości (mile widziane w zakresie majątku trwałego)
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, podatku VAT i CIT
  • doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji VAT
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza programu MS Excel
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności

OFERUJEMY:
  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju, m.in. udział w wydarzeniach branżowych, szkoleniach
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • możliwość pracy zdalnej lub model hybrydowy
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • elastyczny czas pracy

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!
Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV. Na Twoje CV czekamy do 20.11.2020 r.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63853139
  • Data wyróżnienia: 26 października 2020
  • Data wprowadzenia: 26 października 2020
  • Aktualizacja: 26 października 2020
  • Wyświetleń: 1 027
  • Wyświetleń na liście: 11 960