Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/y

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych osób do zespołu :

Wymagania:
minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości, najlepiej w biurze rachunkowym;
Znajomość systemu COMARCH OPTIMA
dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (PIT lub CIT, VAT)
umiejętność pracy w zespole, chęć usprawniania sobie i współpracownikom pracy
samodzielność i sumienność;
nastawienie na efektywność pracy
otwartość na nowe wyzwania
pozytywne nastawienie i poczucie humoru mile widziane :) dbanie o dobrą atmosferę w biurze;

Zakres obowiązków:
samodzielne prowadzenie ksiąg lub KPIR i Ewidencji przychodów
inne prace zlecone księgowe
sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT i deklaracji VAT
sporządzanie zeznań rocznych
utrzymywanie stałego kontaktu z klientami biura
analiza rozrachunków oraz kontrola płatności

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
wsparcie z zakresu rachunkowości, podatków i informatyki
dobrą atmosferę w biurze i komfortowe warunki pracy
Możliwość rozwoju w obszarze pełnych ksiąg

Czekamy na Ciebie! :)

Aktualizacja: 26.03.2023