Kucharz do Hotelu 20zł netto

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Opis oferty pracy:
Firma Gastro House Sp. Z o.o  Sp k poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko Zastępca szefa kuchni

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości
Przestrzeganie systemu HACCP
Współpraca z Szefem Kuchni oraz kierownikami innych działów
Obsługa wesel oraz współpraca w tworzeniu menu a’la carte
Kontrola stanów magazynowych, nadzór nad zakupami i innymi kosztami

Wymagania :
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Pasji do gotowania
Znajomość j. polskiego i/lub angielskiego – mile widziana
Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność w prace
Dyspozycyjność
Umiejętność pracy w grupie
Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy :
Dobre i stabilne warunki pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazną atmosferę w zespole
Możliwość zakwaterowania

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
ZADZWOŃ DO NAS!!
Informacje o firmie
GastroHouse rozumie biznes nie tylko od strony świadczenia usług lecz z znacznie szerszej perspektywy, która pozwala nam oferować spójne i efektywne rozwiązania dla Naszych Klientów. Najwiekszą cenioną przez nas wartością jest relacja z Klientami oparta na zaufaniu. Naszym głównym założeniem jest profesjonalne świadczenie uslug oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63002635
  • Data wyróżnienia: 12 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 4 listopada 2019
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 713
  • Wyświetleń na liście: 22 894