Kucharz Do Przyuczenia/ Młodszy Kucharz

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
23
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Restauracja Belona mieszcząca się w Błękitnym Żaglu poszukuje pracowitych i odpowiedzialnych osób z dobrym poczuciem smaku i pasją do gotowania na stanowisko:  Młodszy Kucharz /Kucharz Do Przyuczenia

Główne zadania i obowiązki:
- przygotowywanie bufetu śniadaniowego,
- dbanie o ich właściwą jakość i smak,
- współpraca zespołowa,
- prawidłowa organizacja pracy i utrzymanie czystości w kuchni,
- inne zadania zlecone przez przełożonego;

Wymagania, pożądane cechy i umiejętności:
- doświadczenie w pracy w gastronomii,
- umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie,
- życzliwość, dobry kontakt z ludźmi,
- dyspozycyjności,
- chęć nauki
- odpowiedzialność.

Oferujemy:
- zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności
-  pracę w przyjemnej atmosferze,
- szkolenie do pracy przez doświadczonego Szefa Kuchni,
- zatrudnienie na podstawie umowy  zlecenia,
- dopasowany grafik,

Kandydatów prosimy o załączenie CV

CV prosimy składać na adres mailowy: [ukryte]   z dopiskiem
KUCHNIA