Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc kuchenna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Książeczka sanepidowska
Tak

Miejsce pracy: Sopot

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. polskiego
  • Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność w prace
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie potraw wg ustalonych receptur
  • Ogólna pomoc kucharzowi
  • Dbanie o czystość w kuchni
  • Osiąganie jak najwyższych standardów w gotowaniu
Oferujemy:
  • Dobre i stabilne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Możliwość zakwaterowania
Informacje o firmie
Gastro House jest zespołem profesjonalnej i wykształconej kadry managerskiej, która zdobywała swoje doświadczenie w restauracjach i hotelach na całym świecie. Jesteśmy ukierunkowani na umacnianie pozycji przedsiębiorcy poprzez efektywne zarządzanie własną kadrą managerską, tworząc, rozwijając i stosując rozwiązania, które dają Tobie niezbędne narzędzia do odniesienia sukcesu. Ponad 10 lat doświadczenia w sektorach gastronomicznym, hotelarskim i nie tylko nauczyło nas dostrzegać różnice w potrzebach małych, średnich i dużych firm oraz uczyniło z nas ekspertów w branży. Kochamy to, co robimy i chcemy abyś i Ty odniósł sukces, wierzymy że Twój biznes to nasz biznes.

Aktualizacja: 16.05.2023