KUCHARZ

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

O MANNIE 68
Manna to pierwsze „dziecko” Ani i Krzysztofa, którzy od ponad 15 lat pracują w gastronomii i eksperymentują z kuchnią wegetariańską i wegańską. Jesteśmy w świetnej lokalizacji (przy samym Kościele Mariackim), serwujemy obłędne jedzenie wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe, mamy piękną przestrzeń i obsługę kelnerską „z duszą”. Bez spiny, ale profesjonalnie.

Jesteśmy otwarci i szukamy pomocy od zaraz.

O TOBIE
Jako zespół jesteśmy całkiem fajnie zgrani, dobrze się rozumiemy i możemy na sobie polegać. Do tego goście często chwalą nasze jedzenie, jesteśmy na 5 miejscu na trip advisor w Gdańsku (na ponad 600 restauracji!), więc chyba wykonujemy naszą pracę dobrze :). Szukamy teraz osób, które dołączyłyby do naszego teamu.

Poszukujemy ludzi z pasją do kuchni bezmięsnej, którzy dobrze odnajdują się w pracy w zespole oraz posiadają poprzednie doświadczenie na kuchni (nie dotyczy pomocy kuchennej). Poczucie humoru i kreatywność mile widziane :).

Na ten moment szukamy KUCHARZA

Co dajemy w zamian? Świetne jedzenie na zmianie, piwko po pracy, dobre wynagrodzenie, płacę zawsze na czas i mnóstwo śmiechu :).

Chętnych prosimy o wysyłanie CV na adres [ukryte]
UWAGA! Praca na pełny etat.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63173437
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 14 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 569
  • Wyświetleń na liście: 25 010