Kucharz

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Restauracja Harmonia specjalizuje się w kuchni międzynarodowej.
Jednocześnie świadcząc usługi cateringowe na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska:
  • przygotowanie potraw zgodnie z menu a'la carte
  • obsługa gastronomiczna cateringów, konferencji i imprez okolicznościowych
  • nadzór nad utrzymaniem standardów HACCP i BHP
Wymagania:
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kucharza
  • znajomość procedur obowiązujących w gastronomii, w szczególności HACCP
  • praktyczna wiedza z zakresu organizacji cateringów, bankietów i przyjęć
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy
Oferujemy:
  • stałą pracę
  • umowę o pracę, zlecenie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w młodym i profesjonalnym zespole
CV prosimy przesyłać na adres email.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez "Stereo" s.c. z siedzibą w Gdańsku."

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63743859
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 15 września 2020
  • Wyświetleń: 590
  • Wyświetleń na liście: 26 154