Kucharz

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Pracownicy gastronomii
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

"Masna Micha" to koncept gastronomiczny, który właśnie startuje na gdańskim Garnizonie. Naszym celem jest oferowanie zdrowego jedzenia w ramach kuchni Fast Casual. Naszymi podstawowymi produktami będą: budda bowle, sałatki, zupy oraz wrapy. Chcemy oferowac zdrowe jedzenie w miejskim stylu.

Obecnie szukamy głównego kucharza, od którego oczekujemy:

·      Minimum 2 letnie doświadczenie na ww. stanowisku;
·      Dyspozycyjność i zaangażowanie;
·      Umiejętność pracy w zespole;
·      Dobra organizacja pracy;
·      Mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
·      Wiedza o współczesnych trendach kulinarnych;
·      znajomość kuchni roślinnej będzie dodatkowym atutem;
·      dobra organizacja pracy;

Obowiązki:

·      Współtworzenie menu restauracji;
·      Opracowywanie food cost;
·      Przygotowanie potraw zgodnie z zatwierdzonymi recepturami oraz kontrola food cost;
·      Sporządzanie analiz kosztów produktów spożywczych;
·      Magazynowanie żywności;
·      Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
·      Przeprowadzanie miesięcznych inwentaryzacji magazynów;
·      Utrzymanie higieny i porządku w pomieszczeniach kuchennych;
·      Dbałość o produkty i sprzęt kuchenny;
·      Wydawanie potraw typu buddha bowl.

Oferujemy:
·    Umowę o pracę lub B2B (po okresie próbnym)
·    Pracę w super atmosferze
·    Możliwość tworzenie nowego standardu na rynku

Informacje o firmie
Zdrowe jedzenie w miejskim stylu. W naszej ofercie znajdziesz bowle, sałatki, wrapy i nie tylko. Wszystko przygotowane w oparciu o produkty od lokalnych dostawców i podane w sposób jak najbardziej przyjazny środowisku.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64212797
  • Data wyróżnienia: 14 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 10 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 1 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 1 874
  • Wyświetleń na liście: 42 378