Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Poszukujemy kucharzy i pomocników na sezon do Morze Pasta na Gdańskiej 100czni .
Działamy od 25 kwietnia do końca września.

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie dań zgodnie z recepturami
-obsługa i dbanie o stan sprzętu i urządzeń gastronomicznych
-utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności kulinarnych i dobrego smaku,
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Aktualnej książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • Sumienności, uczciwości, odpowiedzialność i zaangażowania.
Oferujemy :

-pracę w zgranym zespole
-atrakcyjne  wynagrodzenie zawsze na czas
-posiłek pracowniczy
-przyjazną atmosferę pracy

Aktualizacja: 26.06.2023