Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz śniadaniowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami
  • dbanie o wysoką jakość, świeżość i dobrą prezentację dań
  • utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy
  • wsparcie sprawnego funkcjonowania działu gastronomii, w którym wszystkie doświadczenia gości w zakresie gastronomii są dostarczane na najwyższym poziomie.

Nasze oczekiwania:
  • roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz w hotelu lub restauracji
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy samodzielnej jak i pracy w zespole
  • elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy)
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy :
  • poznanie standardów pracy w prestiżowym pięciogwiazdkowym hotelu
  • rabaty na wyroby własne
  • zniżki na usługi hotelowe na całym świecie
  • pełne zaplecze socjalne
  • prywatna opieka medyczna
  • nagrody za staż
  • pracę w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

Informacje o firmie
[ukryte]
Radisson Blu Hotel Gdańsk
Ul. Długi Targ 19/ Powroźnicza
80-828 Gdańsk

Aktualizacja: 31.07.2023