Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz śniadaniowy

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie śniadań dla Gości zgodnie z naszymi procedurami
  • Dbanie o najwyższą jakość dań oraz zadowolenie Gości
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Realizowanie poleceń Przełożonych
  • Umiejętne gospodarowanie surowcami, stosowanie polityki zero waste
Nasze wymagania
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokie standardy pracy, nastawienie na jakość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania i obsługi stanowisk pracy – planowanie produkcji oraz zachowanie czystości
  • Pogodne usposobienie, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Motywacja do pracy i rozwoju
To oferujemy
  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę
  • posiłki pracownicze
Informacje o firmie

Aqua House to obiekt hotelowy, znajdujący się w Sopocie Kamiennym Potoku, położony tuż przy sopockim aquaparku. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy na sezon dodatkowej osoby na stanowisko Kucharza Śniadaniowego.

wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AQUA HOUSE sp. z o.o. z siedzibą w: Zamkowa Góra 21, 81-713 Sopot (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 18.06.2024

Aktualizacja: 18.06.2024