Kucharz / Zastępca

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Hotel Almond Business & Spa**** zatrudni na stanowisko: KUCHARZ / ZASTĘPCA Szefa Kuchni

Obowiązki:
  • przygotowywanie dań zgodnie z recepturami
  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz higieny pracy
  • dbanie o odpowiednie przechowywanie i magazynowanie żywności oraz sprzętu kuchennego
  • współpraca z całym zespołem
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza zmianowego/ kucharza
  • zaangażowanie, sumienność i kreatywność
  • pomysłowość i pasja do gotowania
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • aktualna badania SANEPID
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • umowa o pracę lub umowa zlecenia
  • praca na pełen etat lub dorywczo
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • karta Multisport, pakiet LUX MED
Informacje o firmie
CITY HOTEL MANAGEMENT sp. z o.o.
Hotel Almond to wyjątkowe miejsce dla współczesnego człowieka, który mając wiele obowiązków poszukuje odprężenia i chwili dla siebie. To hotel, w którym tradycja i historia spotyka komfort i nowoczesność. Almond to również miejsce ważnych spotkań biznesowych. Potrzebują Państwo przystani? Znajdą ją Państwo nad Motławą, w samym sercu historycznego i pięknego Gdańska.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64400393
  • Data wyróżnienia: 29 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 29 lipca 2021
  • Wyświetleń: 249
  • Wyświetleń na liście: 3 510