Kucharz zmianowy / Szef Kuchni

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
35 - 40
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Wymagania:

• doświadczenie na kuchni

• dobra organizacja pracy własnej

• dyspozycyjność

• rekrutacja

• nie straszna Tabaka

Obowiązki:

• przygotowywanie potraw wg ustalonych receptur + prep + pomoc przy tworzeniu menu

• dbanie o porządek w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami HACCP

• przygotowanie listy zatowarowania w oparciu o prowadzoną zmianę

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę w fajnym i znanym w trójmieście lokalu
  • ludzi z pasją do gotowania
  • rozwój osobisty

  OPIS DODATKOWY:
Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie chciałbyś podzielić się z nami swoimi smakami i doświadczeniami wyślij CV na adres: [ukryte]
W treści wiadomości e-mail prosimy o krótką notatkę dlaczego właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ogłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).