Kucharz/rka Śniadaniowy/a

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

OPIS
Hotel IBB Gdańsk poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:
Kucharz/rka Śniadaniowy/a - cały etat bądź praca dodatkowa
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie śniadań dla Gości hotelowych zgodnie z procedurami
  • Dbanie o najwyższą jakość dań oraz zadowolenie Gości
  •  Dbanie o czystość sprzętów, stanowiska pracy oraz pomieszczeń kuchennych
  • Sporządzanie listy brakujących produktów
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania i obsługi stanowisk pracy – planowanie produkcji oraz zachowanie czystości
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność organizacji swojej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy i rozwoju
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w hotelu
  • Znajomośc aktualnych trendów śniadaniowych w branży HoReCa
To oferujemy
  • Wyjątkową atmosferę pracy w prestiżowym 4* hotelu marki IBB w Gdańsku
  • Wsparcie kierownictwa oraz rozwój
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej
  • Zniżki w hotelach IBB na całym świecie