Kurier FedEx praca na terenie Gdańska

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Kierowcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

OFERUJEMY
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Nowe auta dostawcze
- Terminowe wypłaty oraz premii
- Oferujemy samochód pod dom
- Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
- Pełne wsparcie kierownictwa
- Telefon służbowy oraz karta płatnicza
- Umowa o pracę / umowa zlecenia
- Zapewniamy wsparcie dla obcokrajowców
- Praca od poniedziałku do piątku
- Możliwość objęcia prywatną opieką medyczną siebie oraz członków rodziny

Twój zakres obowiązków
·         przewóz i dostarczenie paczek
·         załadunek oraz rozładunek towaru
·         zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
Nasze wymagania
·         prawo jazdy kat. B
·         pozytywne nastawienie
·         dodatkowo doceniamy: osoby potrafiące bardzo dobrze organizować swoją pracę
·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
DOCENIAMY
·         wysoką kulturę osobistą i komunikatywność;
·         odpowiedzialność i zaangażowanie;
·         zaradność i troskę o zadowolenie klienta.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV bądź wiadomości.

Aktualizacja: 14.06.2023