Ogłoszenie nieaktualne

Kurier

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4200 - 6550
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Twój zakres obowiązków
  • Dostarczasz zamówienia zgodnie z zaplanowaną trasą,
  • Budujesz pozytywne relacje z Klientami,
  • Dbasz o dobry stan techniczny narzędzi służbowych – samochodu i telefonu.
Nasze wymagania
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś zaangażowany, otwarty i kulturalny,
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie.
Mile widziane
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego.
To oferujemy
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy + miesięczne premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa / kulturalna,
  • Pełne szkolenie stanowiskowe oraz wdrożenie w funkcjonowanie firmy,
  • Wygodne narzędzia pracy oraz przestrzeń do odpoczynku w trakcie dnia,
  • Harmonogram pracy zmianowej, który daje czas na realizację Twoich prywatnych planów.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji pracowników

Aktualizacja: 04.09.2023