Kwalifikowany Pracownik Ochrony - konwojent Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

CHL KONWÓJ
Największa ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony osób i mienia, świadcząca usługi transportu wartości pieniężnych oraz procesowania gotówki obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony / Konwojent

Oferujemy wynagrodzenie: min. 3600 - max. 4600 brutto umowa o pracę + dodatkowe wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia !
Zakres obowiązków:
1. konwojowanie wartości pieniężnych,
Oczekiwania:
1. wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony, Mile widziane:
1. legitymacja osoby upoważnionej do posiadania broni
2. uprawnienia do kierowania pojazdami transportującymi wartości pieniężne,
3. dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności obsługi bankomatów.
Oferujemy:
1. konkurencyjne warunki wynagradzania
2. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub/i umowę zlecenie,
3. dodatki motywacyjne
4. szkolenia w zakresie rozszerzania uprawnień:
- pozwolenie na broń Zapraszamy do kontaktu tel: [ukryte]
- uprawnienia do obsługi bankomatów,
- uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi / przewożącymi wartości pieniężne,
- szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem w trudnych warunkach,
5. pakiet świadczeń socjalnych,
6. możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
7. stabilność zatrudnienia
8. możliwość pracy w największej firmie w branży w Polsce, Zapraszamy do kontaktu tel: [ukryte]

Aktualizacja: 07.02.2023