Praca od zaraz : ładowacz nieczystości stałych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Gdańskie Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmująca się odbiorem i transportem odpadów komunalnych oraz segregowanych na terenie Miasta Gdańska poszukuje pracowników na stanowiska:

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH
PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: teren Miasta Gdańsk

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia pracy/Baza: Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • pracę w godz. 6-14 od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie od 4500 zł/brutto
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne świadczenia socjalne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
Obowiązki:
  • odbiór i transport odpadów komunalnych
  • załadunek odpadów poprzez wytaczanie pojemników sprzed posesji oraz wypróżnianie ich przy pomocy urządzenia zamontowanego na pojeździe lub/i zbieranie worków z odpadami sprzed posesji
  • odstawianie pojemników po ich opróżnieniu na miejsce
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • chęć do pracy
  • nie wymagamy doświadczenia

Zatrudniamy również Pracowników z Ukrainy - mówimy po ukraińsku.

Aplikację w formie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres [ukryte]

Więcej informacji na stronie: www.guk.gda.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Aktualizacja: 06.07.2023