Lakiernik (Malarnia Ciekła)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 dni temu

Główne zadania:
  • malowanie detali o zróżnicowanej geometrii,
  • realizacja procesu w oparciu o aplikację ręczną,
  • spełnianie norm jakościowych i ilościowych,
  • odpowiedzialność za proces wytwórczy,
  • współpraca z zespołami produkcyjnymi Organizacji.
Wymagania:
  • doświadczenie wmalowaniu cienkowarstwowym,
  • umiejętność obsługi urządzeń do malowania ciekłego,
  • brakprzeciwwskazań do pracy z materiałami chemicznymi,
  • zdolności manualne,
  • dokładność i poczucie estetyki,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe – zawodowe.
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
  • technologie najnowszej generacji – wkrótce otwieramy jedną z najnowocześniejszych Malarni  w Polsce, która zapewnia systemy malowania proszkowego pracujące w trybie automatycznym i półautomatycznym. Naszym atutem jest także proces malowania kataforetycznego, jak również system transportu podwieszanego w technologii Power&Free (P&F),
  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
  • nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
[ukryte]
lub kontakt telefoniczny:
+48 [ukryte]
Informacje o firmie
Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63223332
  • Data wyróżnienia: 19.05.2022
  • Data wprowadzenia: 03.02.2020
  • Aktualizacja: 24.06.2022