Aktualizacja: 5 dni temu

Firma INTERVAPO Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer PEUGEOT w Gdańsku , poszukuje kandydata na stanowisko LAKIERNIK SAMOCHODOWY:

Główne zadania:
  • Wykonywanie prac lakierniczych zgodnie z technologia i przyjętymi standardami
  • Przygotowywanie elementów do lakierowania
  • Lakierowanie elementów karoserii pojazdów wykonanych z tworzyw, metali
  • Obsługa mieszalni lakierów, umiejętne i precyzyjne ich dozowanie
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy lakierowaniu samochodów
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie lakiernik mile widziane
  • samodzielność w pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Dostęp do najnowszego wyposażenia, narzędzi i najnowszych technologii napraw,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników
  • Przyjazne środowisko pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 7 dni temu
Aktualizacja: 8 dni temu
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk
Elbląska
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 9 dni (do 25.01.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
INTERVAPO
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Elbląska 98B
r...@inter... Wyświetl e-mail
Telefon
58  Wyświetl numer
NIP
118-00-51-576

Profil pracodawcy

Jesteśmy pierwszym dealerem Peugeot na wybrzeżu. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Przez cały okres istnienia nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług. Oferujemy najwyższej jakości kompleksową obsługę klientów. Wszystko po...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62188779
  • Data wyróżnienia: 11 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 114
  • Wyświetleń na liście: 14 948
Zadzwoń SMS