Lakiernik / Szlifierz

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
28
Wynagrodzenie brutto (do)
50
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w polsce,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 10 dni temu

Firma KANU Service Boat ze Straszyna działająca na rynku od 10 lat poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

LAKIERNIK / SZLIFIERZ

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie elementów jachtów z tworzyw sztucznych pod lakierowanie
  • lakierowanie kadłubów itp.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku minimum 2 lata

- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV drogą mailową lub kontakt telefoniczny

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63335536
  • Data wyróżnienia: 30 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 marca 2020
  • Wyświetleń: 278
  • Wyświetleń na liście: 6 314