Laminiarz/Krojcza

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Obowiązki:
  • Głównie zajmuje się układaniem tkanin z włókna szklanego i węglowego na formach według planu laminowania.
  • Praca często na rusztowaniach/ na wysokości.
  • Przygotowywanie form do malowania tj. mycie, woskowanie, szlifowanie laminatu.
  • Układanie tkanin na formach z włókna szklanego lub węglowego
  • Docinanie innych materiałów nożem "tapeciak" i docinanie tkanin nożycami krawieckimi / lub elektrycznymi.
Wymagania:
  • Umiejętność posługiwania się nożycami krawieckimi
  • Preferowane osoby bez lęku wysokości - praca na rusztowaniach
  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • nagrodęza polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatnaopiekamedycznaza symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64954701
  • Data wyróżnienia: 12.08.2022
  • Data wprowadzenia: 09.08.2022