Legal Assistant [student IV rok]

Ogłoszenie nieaktualne

Legal Assistant [student IV rok]

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Opis stanowiska

W ramach współpracy odpowiedzialna/y będziesz za m.in.:
  • wsparcie Zespołu w zakresie bieżących spraw prowadzonych przez kancelarię, w szczególności spraw dotyczących nieruchomości, a także obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw;
  • udział w projektach prawnych i obsłudze prawnej transakcji;
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, przygotowywanie analiz prawnych i informacji prawnych.

Wymagania

Umiejętności i doświadczenie wymagane przy współpracy:
  • student stacjonarnych studiów IV roku kierunku Prawo;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym.

Oferujemy

Budując zespół stawiamy na młodych prawników, na początku drogi zawodowej, licząc, że nauczymy ich warsztatu pracy i zachęcimy, aby związali swoją karierę z kancelarią. Ten model biznesowy przeszedł próbę czasu i pozwolił nam wykształcić wielu świetnych specjalistów, którzy tworzą dzisiaj trzon zespołu kancelarii. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na pracę pełną wyzwań pod okiem doświadczonych prawników nastawionych na dzielenie się wiedzą. Z uwagi na zakres naszego działania jest duża szansa, że będziesz mógł pracować w dziedzinie prawa, którą się interesujesz.

Oferujemy współpracę w formie odpłatnych praktyk trwających do 3 miesięcy, wynagrodzenie 2.000 PLN netto przy pełnej dyspozycyjności lub proporcjonalnie mniej w przypadku współpracy w mniejszym wymiarze czasu. Następnie możliwość kontynuacji współpracy w oparciu o umowę zlecenie. Oferujemy również dofinansowanie zajęć z języka angielskiego prawniczego i biznesowego oraz do Programu Multisport.


Jeśli spełniasz wyżej wymienione kryteria, wystarczy przesłać CV na adres  [ukryte]  
Informacje o firmie
W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm w działaniu, zaufanie we współdziałaniu, otwartość w relacjach. Chętnie korzystamy z udogodnień technologicznych, a innowacyjnymi rozwiązaniami usprawniamy naszą pracę. Nasz Zespół składa się z młodych prawników i studentów prawa, wspieranych każdego dnia przez zespół administracyjny. Pracujemy w przyjaznej atmosferze z nastawieniem na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności. Nie stoimy w miejscu, wciąż się rozwijamy, dlatego jeżeli podzielasz nasze wartości - zapraszamy do współpracy!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński, adres: ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk, e-mail: rodo@jasinski-kancelaria.pl, tel. +48 798 280 844.

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Masz również prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie ma jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie Twojej zgody, a przed jej cofnięciem.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych dostępne są tutaj oraz na stronie internetowej Kancelarii www.jasinski-kancelaria.pl w zakładce RODO.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65461125
  • Data wyróżnienia: 25.09.2023
  • Data wprowadzenia: 25.09.2023
  • Aktualizacja: 25.09.2023
Wróć do góry