Lekarz - porady zdalne - praca stacjonarna w Gdańsku

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.
Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Twoje zadania:
  • porady zdalne dla pacjentów
  • wsparcie merytoryczne kadry niemedycznej
  • realizacja konsultacji medycznych za pośrednictwem kanałów zdalnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów
Czekamy na Ciebie, jeśli:
  • posiadasz specjalizację lub jesteś w jej trakcie
  • masz zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • masz nastawienie na współpracę, zaangażowanie i lojalność
  • jesteś zorientowany na Pacjenta (masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność rozmów)
Korzyści dla Ciebie:
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenie wstępne i wsparcie wykwalifikowanej kadry
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
p...@pzu.pl Wyświetl e-mail
PZU Zdrowie
Adres
Gdańsk Jasień
płk. Jana Pałubickiego 2
Ważne jeszcze 24 dni (do 19.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Linia Zdrowia PZU to część PZU Zdrowie, spółki z Grupy PZU, która zapewnia opiekę medyczną ponad 1,2 milionom klientów dzięki współpracy z ponad 1 800 placówkami w 500 miastach. Nowo tworzone Contact Center...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
5272663852
pzu.pl/kontakt-i-pomoc/op...
  • Numer ogłoszenia: 63915350
  • Data wyróżnienia: 19 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 19 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 226
  • Wyświetleń na liście: 27 232
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku