Lekarz - różne specjalizacje

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Cube Group S.A. poszukuje lekarzy różnych specjalizacji do konsultacji merytorycznej tekstów o tematyce medycznej.

Teksty z kategorii: pediatria, okulistyka, dermatologia, laryngologia, interna, gastrologia, endokrynologia, seksuologia.

Artykuły są pisane przez copywriterów z doświadczeniem. Podparte bibliografią oraz researchem. Od lekarza oczekujemy sczytania tekstu i dodania ewentualnych uwag, wskazówek.

Teksty będą przeznaczone do publikacji w Sieci. Pod artykułem zostanie umieszczona wzmianka o konsultacji - konsultacja merytoryczna, lek. [specjalizacja, imię i nazwisko].

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od specjalizacji i doświadczenia),
  • rozliczenie na FV lub umowę o dzieło.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: [ukryte]
 
Informacje o firmie
KIM JESTEŚMY?
Cube Group to agencja digital marketingowa z nastawieniem na performance i przełożenie działań na efekty biznesowe.
Realizujemy kompleksowe działania digital – od spójnej i długoterminowej strategii digital, przez planowanie i zakup najlepszych mediów (SEM, PPC i SEO, content marketing, afiliacja, e-mail marketing, programmatic, mobile itd., przygotowywanie kreacji digitalowych, analizę stron WWW (UX, UI), Data Analytics i Data Science, aż po raportowanie efektów i rekomendację, jak je skalować.
Dzięki doświadczeniu i szerokim kompetencjom zapewniamy naszym Klientom najwyższą skuteczność przeprowadzanych kampanii i wspieramy ich w realizacji celów biznesowych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63556385
  • Data wprowadzenia: 9 lipca 2020
  • Aktualizacja: 9 lipca 2020
  • Wyświetleń: 220
  • Wyświetleń na liście: 5 106