Lekarz Stomatolog (kilka specjalizacji)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: LS/05/2023

Jesteśmy jedną z wiodących i najbardziej rozpoznawalnych klinik w Trójmieście z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług stomatologicznych w zakresie kilku specjalizacji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu najlepszych specjalistów do współpracy jako:

LEKARZ DENTYSTA (ORTODONCJA, STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA Z ENDODONCJĄ, PROTETYKA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA)

Oferujemy
  • Współpracę z doświadczonym personelem, w tym specjalistami w zakresie ALL-ON-4 oraz Prezydentem IAO Polska
  • Szkolenia z częściowym lub pełnym dofinansowaniem, wsparcie w edukacji
  • Asystę na 4/6 rąk
  • Dostęp do dużej bazy pacjentów
  • Nowocześnie wyposażone gabinety
  • Konkurencyjną stawkę wynagrodzenia % i bonusy
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Promowanie marki osobistej
  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie pacjentów zgodnie z uzgodnionym harmonogramem pracy
  • Tworzenie planów leczenia
  • Konsultacje i współpraca między-gabinetowa z lekarzami innych specjalności
  • Prowadzenie dokumentacji lekarskiej w systemie
  • Współpraca z asystentkami, rejestracją i zarządem kliniki
  • Bieżąca komunikacja z zespołem
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Znajomość języków obcych pozwalająca na leczenie pacjentów z zagranicy (angielski, mile widziany norweski/ szwedzki)
  • Przestrzeganie procedur i zasad obowiązujących w klinice

Informacje o firmie
[ukryte]

Aktualizacja: 15.05.2023