Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 12000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Weterynaria
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Sosken Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne w Gdańsku zatrudni

Lekarzy weterynarii - chirurgów, gastroenterologów, diagnostów doświadczonych w samodzielnym udzielaniu konsultacji.

Jesteśmy Specjalistycznym Centrum Weterynaryjnym - oferujemy wnikliwą i rzetelną diagnostykę, przyjmujemy pacjentów w stanach nagłych - dysponujemy szpitalem i oddziałem intensywnej terapii wyposażonym w reapirator, a także bankiem krwi.

Wykonujemy zabiegi w zakresie chirurgii ( w tym onkologii oraz torakotomii) i ortopedii, a także stomatologii - wszystkie przy asyście anestezjologicznej w znieczuleniu wziewnym z kardiomonitoringiem.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą RTG, USG, własnym laboratorium, współpracujemy z innymi cenionymi diagnostami z Trójmiasta. Przychodnia składa się z dwóch gabinetów przyjęć, dwóch stanowisk zabiegowych, w tym odseparowanej sali operacyjnej, szpitala, sali przedoperacyjnej i recepcji.

Będziesz odpowiedzialna/y za przeprowadzanie konsultacji  w pełni wyposażonym gabinecie, współpracującym z pozostałymi specjalistami naszego bloku szpitalnego i operacyjnego. Istotna jest dla nas jakość - na każdą konsultację przeznaczamy 30 minut - lub więcej, jeśli wymaga tego rzetelna diagnoza i ustalenie przyczyny schorzenia.

Oferujemy wynagrodzenie w umowie B2B do 12000zł - uzależnione od doświadczenia i umiejętności, dofinansowujemy szkolenia z interesującej Cię specjalizacji, pracujemy w trybie zmianowym w godzinach 9-20.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesyłania CV na adres: [ukryte] z dopiskiem "CV-lekarz weterynarii". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

www.sosken.pl
facebook.com/sosken.SCW

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64944808
  • Data wyróżnienia: 20.03.2023
  • Data wprowadzenia: 03.08.2022
  • Aktualizacja: 21.03.2023